04:01 | سه شنبه 21 آذر 1396
Research Analysis Debriefing Day
از تاریخ: تا تاریخ:
بیت کوین باد آورده را باد می برد
پایگاه خبری راد: گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که مجرمان سایبری و هکرها با دسترسی به یک پلتفرم بزرگ ارز دیجیتالی بیت کوین بیش از ۷۰ میلیون دلار را هک کرده و به سرقت برده اند.
اعتبار ١٨ هزار میلیاردی برای تولید و اشتغال
پایگاه خبری راد: قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تولید می گوید در لایحه بودجه سال ١٣٩٧، رقمی معادل ١٨ هزار میلیارد تومان از محل منابع حاصل از صرفه جویی و هدفمندی یارانه ها به تولید و اشتغال اختصاص یافته است.
معرفی دستگاهی برای کم‌ و زیاد کردن نور لامپ
پایگاه خبری راد: محققان یکی از شرکت‌های فناور کشور دستگاهی را برای کاهش و کنترل میزان روشنایی لامپ‌ها عرضه کردند که قادر به صرفه‌جویی 25 درصدی در مصرف انرژی می‌شود.
ادامه صعود دلار منجر به تورم مسکن می‌شود
پایگاه خبری راد: رئیس سابق اتحادیه املاک گفت: اگر نرخ دلار به روند صعودی خود ادامه دهد قطعا با جهش قیمت مسکن مواجه خواهیم شد؛ مگر این‌که دولت تدابیری برای کنترل نرخ ارز و طرح‌های خود از جمله مسکن اجتماعی اتخاذ کند.
ناتوانی خودروسازان ایرانی برای تولید خودروهای برقی
پایگاه خبری راد: یک کارشناس صنعت خودرو با بیان اینکه در کنار ارتقاء کیفیت تولید خودرو در راستای کاهش مصرف سوخت، کیفیت و استاندارد بنزین نیز باید افزایش یابد، گفت: خودروسازان داخلی در شرایط فعلی توان تولید خودروی هیبرید و برقی را ندارند.
شرط و شروط سایپا برای حمایت از قطعه سازان داخلی
پایگاه خبری راد: قائم مقام ارشد مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: سایپا بدنبال همکاری و حمایت از قطعه سازان همکار با این گروه خودروسازی است اما این حمایت ها درصورتی شکل می گیرد که توسعه فعالیت ها و افزایش کیفیت در دستور کار این شرکت ها قرار گیرد.
تولید و عرضه 2500 دستگاه بنز در بازارهای داخلی و خارجی
پایگاه خبری راد: برنامه شرکت ستاره ایران، تولید و صادرات محصولات روز بنز در ایران است اما همه این اتفاقات به شرایط جدید اعلام شده از سوی دولت برای واردات و تولید بستگی خواهد داشت.
افزایش عوارض، تنبیهِ سفر به خارج است/ مانعِ سفر مردم نشویم
پایگاه خبری راد: «افزایش سه برابری عوارض خروج از کشور، تنبیه و جریمه مردمی است که قصد سفر به خارج از کشور را دارند. هیچ‌وقت منافعی که از جیب مردم تامین و یا به آنها تحمیل شده باشد را نمی‌خواهیم و این کار را انصاف نمی‌دانیم.»
نوبخت: در بودجه 97 به جای متمرکز عمل کردن تمرکززدایی کردیم
پایگاه خبری راد- سخنگوی دولت گفت: در بودجه 97 به جای این که متمرکز عمل بکنیم (سعی کردیم) تمرکز زدایی بکنیم و استان‌ها را قوی کنیم.
قطر ۲۴ جنگنده تایفون از انگلیس می‌خرد
پایگاه خبری راد: شرکت هوافضای "بی‌ای‌ای سیستمز" انگلیس با فروش ۲۴ جنگنده "تایفون" به قطر در بخشی از قرارداد هشت میلیارد دلاری با مقاطعه‌کاران دفاعی اروپا موافقت کرد.
صفحه قبل123456789...254255صفحه بعد