07:09 | سه شنبه 20 آذر 1397
Research Analysis Debriefing Day
از تاریخ: تا تاریخ:
راه های مقابله با سرماخوردگی در فصل سرما
پایگاه خبری راد: زمانی که احساس بیماری به سراغ شما می‌آید، بررسی و در نظر گرفتن علائم اهمیت دارد.
 دولت ۲۷۰۰ میلیارد تومان به شهرداری تهران بدهکار است!
پایگاه خبری راد: سرپرست معاونت اقتصادی مالی شهرداری تهران گفت: بر اساس تایید سازمان حسابرسی، مطالبات شهرداری تهران از دولت، دو هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان است و در دو حوزه بافت فرسوده و توسعه‌ی مترو نیز مطالباتی از دولت داریم که پیگیر دریافت آن‌ها هستیم.
احیاء دوباره تعاونی مرزنشینان
پایگاه خبری راد: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شاید تعداد کمی از تعاونی‌های مسکن به مشکل برخورده‌اند که حجم قابل‌توجهی را ندارند اما در جامعه این سخن وجود دارد که تعاونی‌های مسکن نتوانسته‌اند موفق باشند؛ که این‌گونه نیست و تعداد اندکی ناموفق بوده‌اند.
 کیسه‌های خرید را از پلاستیک بازیافتی تولید کرد!
پایگاه خبری راد: شرکت انگلیسی مارکس اند اسپنسر(M&S) اعلام کرد که کیسه خریدهای جدید را با استفاده از مواد پلاستیکی بازیافتی تولید کرده است.
صدور کارت آزمون فراخوان کشوری دفاتر خدمات سلامت از 20 آذر ماه
پایگاه خبری راد: مدیر روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت از امکان دریافت کارت آزمون فراخوان کشوری دفاتر خدمات سلامت از فردا (۲۰ آذرماه) تا پنجشنبه (۲۲ آذرماه) خبر داد.
توافق رسمی با پیمان جهانی مهاجرت
پایگاه خبری راد: پیمان جهانی مهاجرت که قرار است نظم تازه‌ای برای امکان مهاجرت در سراسر جهان فراهم کند، رسمأ در نشست مراکش به توافق اکثریت اعضای سازمان ملل متحد رسید.
تهیه لباس و لوازم‌التحریر در پویش «لبخند مهربانی»
پایگاه خبری راد: معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به جمع‌آوری ۳۴۰ میلیون تومان کمک غیرنقدی به پویش ملی «لبخند مهربانی» برای تهیه لوازم التحریر دانش‌آموزان کم برخوردار گفت: ۲ میلیون تومان نیز کمک‌های غیرنقدی به این پویش انجام شده است.
انگلستان برای کاهش آلودگی هوا در کشاورزی چه تدبیری می اندیشد؟
پایگاه خبری راد: محققان در انگلیس قصد دارند طرح جدیدی را برای کاهش آلودگی هوا در بخش کشاورزی پیاده کنند.
 گیاهان در بحران کمبود آب چه نقشی دارند؟!
پایگاه خبری راد: دانشیار گروه آموزشی بیوتکنولوژی و به‌نژادی گیاهی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: علم بیوتکنولوژی و اصلاح نژاد گیاهان می‌تواند در کمک به بحران کمبود آب مفید واقع شود.
حذف فلزات سنگین به کمک جلبک‌ها می آیند!
پایگاه خبری راد: عضو هیات علمی پژوهشکده بیوتکنولوژی صنعتی جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: ایران از نظر نوری بسیارغنی بوده و مکان مناسبی برای رشد جلبک است به همین دلیل با ایجاد یک بستر ساده کشت در دریای جنوب و دریاچه ارومیه می‌توانیم اقدام به تولید و صادرات جلبک به سایر کشورها کنیم.
صفحه قبل123456789...20692070صفحه بعد