15:36 | يكشنبه 30 مهر 1396
Research Analysis Debriefing Day
پایگاه خبری راد: کارمانیا که به عنوان نماینده و شریک تجاری «بی.وای.دی» در ایران به تولید، فروش و خدمات پس از فروش این برند مشغول است، تست درایوی متفاوت را با شاسی بلند خوش قیمت این برند در پیست اتومبیلرانی آزادی برگزار کرد.
استارت یک طرح جدید در گروه بهمن
پایگاه خبری راد: شرکت بهمن موتور با اجرای یک طرح جدید این امکان را برای مشتریان فراهم کرده تا پیش از خرید بتوانند بسترن بی30 را تست کنند.
تست درایو «بی.وای.دی» با چاشنی حرکات نمایشی
پایگاه خبری راد: کارمانیا که به عنوان نماینده و شریک تجاری «بی.وای.دی» در ایران به تولید، فروش و خدمات پس از فروش این برند مشغول است، تست درایوی متفاوت را با شاسی بلند خوش قیمت این برند در پیست اتومبیلرانی آزادی برگزار کرد.
طلا در دور کاهش قیمت می‌افتد
پایگاه خبری راد: طلا هفته گذشته بخشی از درخشش خود را از دست داد و کارشناسان و سرمایه‌گذارانی که در نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز شرکت کرده بودند، کاهش بیشتر قیمت این فلز ارزشمند در هفته جاری را پیش‌بینی کردند.
۲۷۰ هزار میلیارد تسهیلات بانکی کجا رفت؟
پایگاه خبری راد: در نیمه ابتدایی امسال بیش از ۲۷۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی در بیش از چهار میلیون فقره به بخش‌های مختلف اقتصادی پرداخت شده است.
سکه ۱۴هزار تومان ارزان شد
پایگاه خبری راد: امروز سکه تمام بهار آزادی با کاهش ۳ هزار تومان به قیمت یک میلیون و ۲۶۶ هزار تومان رسید.
رشد قیمت دلار و کامودیتی ها، از مهمترین عوامل رشد بورس در نیمه دوم سال
پایگاه خبری راد- یک استاد دانشگاه گفت: علاوه بر گزارش های 6 ماهه شرکت ها، رشد هفت درصدی قیمت دلار آزاد و رشد 6 درصدی ارز مبادله‌ای، افزایش 14 درصدی قیمت نفت و همچنین صعود مشتقات پتروشیمی و فلزات اساسی می توانند محرک رشد بورس تا انتهای سال باشند.
افزایش قیمت کیاسراتو تایید شد
پایگاه خبری راد: شرکت خودروسازی سایپا در ابلاغیه جدید قیمت 7مدل از خودروهای خود را افزایش داد.
رشد دلار بانکی در 29 مهر
پایگاه خبری راد: بانک مرکزی امروز (شنبه) ارزش برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر اساس آن ارزش 15 ارز همچون دلار آمریکا نسبت به پنجشنبه گذشته افزایش و 20 ارز دیگر از جمله یورو و پوند انگلیس کاهش یافت؛ چهار ارز نیز تغییری نداشت.
حقوق از بین رفته سپرده گذاران در موسسات مالی غیر مجاز
پایگاه خبری راد: نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس گفت: حقوق پایمال‌شده سپرده‌گذاران در مؤسسات مالی متخلف را یکشنبه 30 مهر، با نمایندگان و ریاست مجلس شورای اسلامی در میان خواهم گذاشت.
«تست درایو» روزانه خودروهای «رنو» آغاز شد
پایگاه خبری راد: با اختصاص 10 دستگاه خودروی رنو تلیسمان و کولئوس ویژه تست درایو به شعب نگین خودرو در تهران و سایر کلانشهر ها امکان تست خودرو پیش از خرید محصولات رنو برای خریداران فراهم شد.
جدیدترین اخبار