13:13 | شنبه 5 اسفند 1396
Research Analysis Debriefing Day
پایگاه خبری راد: استانداردسازی تولیدات صنعتی با شرایط روز و امکانات در دسترس یکی از اتفاقات خوبی است که در کشورهای مختلف از جمله ایران می افتد و از روی همین استانداردها برای بهتر زیستن می توان بهره برد.
یک اشتباه را چند بار تکرار می کنید؟!
پایگاه خبری راد: استانداردسازی تولیدات صنعتی با شرایط روز و امکانات در دسترس یکی از اتفاقات خوبی است که در کشورهای مختلف از جمله ایران می افتد و از روی همین استانداردها برای بهتر زیستن می توان بهره برد.
امضای قرارداد «ایکاپ» و امداد خودرو ایران+جزئیات
پایگاه خبری راد: محصولات شرکت مشترک ایران خودرو و پژو «ایکاپ» نیز تحت پوشش چتر خدمات امدادی شرکت امداد خودرو ایران قرار گرفت.
بسته ارزی چقدر نقدینگی جذب می‌کند؟
پایگاه خبری راد: در حالی بانک مرکزی در راستای ساماندهی بازار ارز برای جذب نقدینگی بسته سیاستی سه‌گانه‌ای را در روزهای اخیر به اجرا درآورده که تاکنون بیانگر دستاورد قابل توجهی برای جذب نقدینگی نبوده است. هرچند که باید این بانک در پایان اجرای بسته مورد نظر گزارشی در این باره اعلام کند.
وضعیت کم‌سابقه اشتغال در آمریکا
پایگاه خبری راد: نرخ بیکاری آمریکا به پایین ترین سطح ۴۵ سال اخیر رسیده است که بیانگر بازگشت رونق به اقتصاد است.
نرخ بیکاری انگلیس در پایین ترین سطح ۱۸ سال اخیر
پایگاه خبری راد: نرخ بیکاری انگلیس تا پایان سال ۲۰۱۷ به ۴.۴ درصد رسیده است که پایین ترین سطح ۱۸ سال اخیر به شمار می رود.
جزییات واگذاری سهام دولتی ۶ شرکت
پایگاه خبری راد: قسمتی از سهام دولتی شرکت های ذوب آهن اصفهان، حمل و نقل خلیج فارس، آلومینیوم ایران، نورد و لوله اهواز و بیمه آسیا و بیمه البرز در نیمه اسفند ماه توسط سازمان خصوصی سازی عرضه خواهند شد.
سقف بودجه ۲۳ هزار میلیارد بالا رفت
پایگاه خبری راد: در نهایت بعد از رفت و آمدهای لایحه بودجه ۱۳۹۷ در کمیسیون‌های مجلس و بررسی در صحن علنی، سقف بودجه تا ۲۳ هزار میلیارد تومان افزایش یافت.
لایحه جدید مدیریت خدمات کشوری در انتظار چکش‌کاری مجلس
پایگاه خبری راد: گرچه پس از کش و قوس فراوان در نهایت لایحه جدید خدمات کشوری حدود یک ماه پیش از سوی دولت به مجلس تقدیم شد ولی کماکان کارشناسان این نقد را علیه این لایحه مطرح می‌کنند که آنگونه که انتطار می‌رفت این لایحه کارآمد نیست و مثلا در بحث استخدام‌ها هنوز تدابیر لازم اندیشیده نشده، ‌مجلس ولی می‌گوید تلاش خود را خواهد کرد که لایحه جدید چکش‌کاری شده و ایرادات قانون قبلی در آن برطرف شود.
"کارت اعتباری خرید کالا" سال آینده هم اعتبار ندارد!
پایگاه خبری راد: طرح کارت‌ اعتباری خرید کالای ایرانی نه تنها در سال جاری به مرحله اجرا درنیامد بلکه برای سال 1397 هم هیچ برنامه‌ای جهت اجرای آن اعلام نشده و طبق اعلام انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی سال آینده نیز اجرایی نخواهد شد.
پیش‌بینی مشاوره و آموزش برای متقاضیان مشاغل خانگی
پایگاه خبری راد: الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی با رویکرد توانمندسازی متقاضیان مشاغل خانگی به تصویب رسیده و با اجرای آن امکان بهره‌مندی از آموزش‌های کوتاه‌مدت، فشرده و مشاوره‌های لازم فراهم شده است.
جدیدترین اخبار