08:31 | چهارشنبه 30 خرداد 1397
Research Analysis Debriefing Day
پایگاه خبری راد: با شدت گرفتن اختلافات تجاری میان دو اقتصاد بزرگ جهان، رییس جمهور آمریکا تهدید کرد تعرفه ۱۰ درصدی برای ۲۰۰ میلیارد دلار واردات کالاهای چینی اعمال کند و هشدار فوری پکن برای تلافی را برانگیخت.
اعلام وصول سوال از وزیر راه درباره تاخیر هواپیماهای داخلی
پایگاه خبری راد: سوال از وزیر راه درباره تاخیر هواپیماهای داخلی اعلام وصول شد.
برنامه‌ریزی برای اتصال چشمه‌های بار به خط راه‌آهن
پایگاه خبری راد: وزیر راه و شهرسازی معتقد است که هرچند خروج آمریکا از برجام می‌تواند شرایط را برای ادامه این قرارداد دشوار کند، اما در صورتی که سیاست‌هایی درست در ایران در دستور کار باشد امکان تداوم موفقیت این توافق وجود دارد.
افتتاح ششمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی
پایگاه خبری راد: با حضور وزیر راه و شهرسازی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، وزیر دفاع، معاون فناوری رییس جمهور و تعدادی دیگر از مقامات ششمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل ریلی آغاز به کار کرد.
تهدید ۲۰۰ میلیارد دلاری جدید آمریکا علیه چین
پایگاه خبری راد: با شدت گرفتن اختلافات تجاری میان دو اقتصاد بزرگ جهان، رییس جمهور آمریکا تهدید کرد تعرفه ۱۰ درصدی برای ۲۰۰ میلیارد دلار واردات کالاهای چینی اعمال کند و هشدار فوری پکن برای تلافی را برانگیخت.
زور دوباره طلا برای بازگشت به اوج قیمت
پایگاه خبری راد: قیمت طلا در معاملات روز سه شنبه به دنبال تشدید تنش‌های تجاری میان آمریکا و چین که تقاضا برای خرید این فلز ارزشمند را تقویت کرد، افزایش یافت.
عوامل داخلی چه نقشی در طرح موضوع مذاکره مستقیم با آمریکا دارند؟
پایگاه خبری راد: نماینده مردم خوی از هیات رئیسه مجلس خواست تا درخصوص طرح مذاکره مستقیم با آمریکا تحقیق کند تا مشخص شود عوامل داخلی چه نقشی در این موضوع داشته و این موضوع به چه میزان با شروط دوازده گانه وزیر امور خارجه آمریکا ارتباط دارد؟
تخصیص چهارمین بسته وام صندوق بین‌المللی پول به مصر
پایگاه خبری راد: محمد موعد- وزیر دارایی مصر- گفت: تا پایان ماه ژوئیه، مصر چهارمین بسته وام خود از صندوق بین المللی پول را دریافت خواهد کرد.
کاهش نرخ بیکاری در ترکیه
پایگاه خبری راد: نرخ بیکاری تا پایان ماه مارس در ترکیه با ۱.۶ درصد کاهش به ۱۰.۱ درصد رسید.
ته لنجی‌ها تبدیل به معضل منطقه‌ای و ملی شده است
پایگاه خبری راد: نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی موضوع ته‌لنجی‌ها را معضلی ملی و منطقه‌ای دانست و گفت: دولت باید در مصوبات خود در این مورد از نظرات نمایندگان جنوب و خبرگان محلی هم استفاده کند.
انتقاد تند عزیزی از سیاست‌های اقتصادی دولت
پایگاه خبری راد: نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از موضوع اشتغال بازنشتگان از هیات رئیسه خواست که هر چه زودتر این موضوع در دستور کار مجلس قرار گیرد تا جوانان بتوانند در حوزه اشتغال نفسی بکشند.
جدیدترین اخبار
محک
رامک خودرو
کرمان موتور
بیمه من