15:39 | يكشنبه 30 مهر 1396
Research Analysis Debriefing Day
پایگاه خبری راد: رئیس، نایب رئیس و دبیر انجمن صنفی کارگری خبرنگاران صنعت و بازار خودرو استان تهران مشخص شدند.
استارت یک طرح جدید در گروه بهمن
پایگاه خبری راد: شرکت بهمن موتور با اجرای یک طرح جدید این امکان را برای مشتریان فراهم کرده تا پیش از خرید بتوانند بسترن بی30 را تست کنند.
ارکان هیات مدیره انجمن خبرنگاران صنعت و بازار خودرو مشخص شد
پایگاه خبری راد: رئیس، نایب رئیس و دبیر انجمن صنفی کارگری خبرنگاران صنعت و بازار خودرو استان تهران مشخص شدند.
تست درایو «بی.وای.دی» با چاشنی حرکات نمایشی
پایگاه خبری راد: کارمانیا که به عنوان نماینده و شریک تجاری «بی.وای.دی» در ایران به تولید، فروش و خدمات پس از فروش این برند مشغول است، تست درایوی متفاوت را با شاسی بلند خوش قیمت این برند در پیست اتومبیلرانی آزادی برگزار کرد.
تاب آوری؛ استراتژی جدید برقی‌ها برای افزایش پایداری شبکه
پایگاه خبری راد: مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توانیربه ویژگیهای خاص صنعت برق به عنوان یک صنعت زیربنایی و نقش آن در پیشبرد اهداف توسعه ای کشور اشاره کرد: با نگاه مهندسی و رویکرد تاب آوری می توان پایداری صنعت برق را ارتقاء بخشید. از این رو باید همه در مسیری حرکت کنیم که فرهنگ تاب آوری با رویکرد دانش پایه و سیستماتیک، به گونه ای در صنعت برق نهادینه شود که کارکنان در هر مسوولیت و پست سازمانی با مصادیق تاب آوری حوزه ماموریت خود آشنا شوند و آن را به کار ببندند.
یک بام و دو هوای صادرات خودرو
پایگاه خبری راد: وزارت صنعت، معدن وتجارت طبق روالی معمول، در شرایطی برنامه صادراتی خودروسازان را تا پایان سال‌جاری ۳۵ هزار دستگاه اعلام کرد که دو شرکت بزرگ خودروساز در ۶ ماه نخست امسال تنها ۲ هزار و ۵۷۹ دستگاه خودرو به دیگر کشورها صادر کرده‌اند.
لزوم بازمهندسی روش ها و فرآیندها برای حضور قوی تر در بازار عراق
پایگاه خبری راد: رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در عراق گفت: استفاده ایران از فرصت های اقتصادی و تجاری به یک مهندسی در روش ها و فرایندها برای دستیابی به موفقیت در بازار عراق نیاز دارد.
10درصد واردات ترکمنستان از ایران است/ لزوم توجه به برنامه 7ساله عشق آباد
پایگاه خبری راد: رایزن اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در عشق آباد گفت: ایران در بازار پنج میلیارد دلاری وارداتی ترکمنستان نزدیک به 550 میلیون دلار یعنی بیش از 10 درصد، سهم دارد.
توتال اجرای قراردادش را شروع کرده است/ مشکلی با اروپایی‌ها در انتقال پول نداریم
پایگاه خبری راد: وزیر نفت تاکید کرد که توتال اجرای قراردادهای خود را شروع کرده و قراردادهای دیگر نیز در دستور کار است. همچنین شرکت‌های داخلی در قراردادهای نفتی می‌توانند صددرصد کار را انجام دهند ولو اینکه قرارداد با کشور خارجی باشد.
نروژ اتوبوس برقی سفارش می دهد
پایگاه خبری راد: شرکت کامیون و اتوبوس سازی ایویکو نیز همانند سایر شرکت های خودروسازی، در صنعت تولید خودروها و وسائط نقلیه برقی سرمایه گزاری می کند.
خودروسازان فرانسوی قصد رفتن ندارند
پایگاه خبری راد: موضع‌گیری اخیر دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا در قبال «توافق هسته‌ای» و حمله او به برجام، نگرانی‌های را در مورد سرنوشت قراردادهای خارجی خودروسازی ایران به‌وجود آورده است.
جدیدترین اخبار