08:28 | چهارشنبه 30 خرداد 1397
Research Analysis Debriefing Day
پایگاه خبری راد: آمار گمرک حاکی از آن است که در دوماهه نخست سال جاری واردات موز نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.
مردم امسال کمتر موز خوردند
پایگاه خبری راد: آمار گمرک حاکی از آن است که در دوماهه نخست سال جاری واردات موز نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.
۴ سال با سیگار!
پایگاه خبری راد: میزان تولید، واردات، صادرات و برآورد قاچاق سیگار از سال ۱۳۹۳ تا پایان سال ۱۳۹۶ و نیز برنامه مدنظر طی سال جاری در بخش‌های مربوط به آن اعلام شد.
توازن فولاد در ایران به هم خورده است
پایگاه خبری راد: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: سال گذشته حدود ۲۲ میلیون تن فولاد در ایران تولید شده که از این میان ۲میلیون و ۳۰۰هزار تن سهم ذوب‌آهن اصفهان بوده است.
حمایت از تولید، شعار مانده است
پایگاه خبری راد: نایب رئیس اتاق ایران گفت: شعار دولت در حمایت از تولید هیچ‌گاه عملی نشد و در حد شعار مانده که موجب گلایه‌ جدی تولیدکنندگان شده است.
ارزش صادرات هر کیلو خاویار برابر با 32 بشکه نفت خام است
پایگاه خبری راد: رئیس موسسه تحقیقات بین‌المللی تاسماهیان دریای خزر گفت: ارزش هرکیلو صادرات خاویار برابر با 32 بشکه نفت خام است.
صنایع غذایی همچنان کمبود بطری دارند!
پایگاه خبری راد: پس از کمبود و گرانی به وجود آمده در تامین بطری بسته‌بندی در صنایع غذایی مرتبط، هرچند مشکل کمبود تا حد زیادی به دلیل کوتاه کردن دست متخلفان، سودجویان و دلالان برطرف شده است اما گرانی‌ها کماکان پابرجاست.
لیست خاصی برای ممنوعیت واردات نداریم
پایگاه خبری راد: قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: لیست خاصی برای ممنوعیت واردات نداریم. البته اولویت واردات با دارو، مواداساسی یا مواد اولیه است و به طور طبیعی آنچه واردات آن ضرورت چندانی نداشته باشد، اولویت نخواهد داشت.
افزایش قیمت تایر و روغن خودرو در بازار
پایگاه خبری راد: رئیس اتحادیه فروشندگان لاستیک و روغن خودرو گفت: قیمت لاستیک‌های ایرانی تا پنج درصد و لاستیک‌های خارجی تا ۴۰ درصد افزایش یافته است. قیمت روغن موتور ایرانی با وجود آنکه از سوی شرکت‌ها افزایش نیافته پنج تا ۱۰ درصدی افزایش قیمت را به ثبت رسانده‌اند.
باید قرارداد رنو و ایدرو با واگذاری بن رو قطعی شود
پایگاه خبری راد: باید تلاش شود ضمن اینکه همکاری رنو با ایران خودرو و سایپا حفظ می شود بلکه موضوع واگذاری بن رو در جریان قرارداد رنو و ایدرو عملی شود تا این همکاری مستحکم تر شود.
چرا «رنو» در ایران ماندگار شد؟
پایگاه خبری راد: با اعلام کارلوس گوسن، مدیرعامل رنو این خودروساز فرانسوی با وجود خروج آمریکا از برجام و بازگشت تحریم‌های مربوط به صنعت خودرو، در ایران می‌ماند.
جدیدترین اخبار
محک
رامک خودرو
کرمان موتور
بیمه من