13:08 | شنبه 5 اسفند 1396
Research Analysis Debriefing Day
پایگاه خبری راد: استانداردسازی تولیدات صنعتی با شرایط روز و امکانات در دسترس یکی از اتفاقات خوبی است که در کشورهای مختلف از جمله ایران می افتد و از روی همین استانداردها برای بهتر زیستن می توان بهره برد.
یک اشتباه را چند بار تکرار می کنید؟!
پایگاه خبری راد: استانداردسازی تولیدات صنعتی با شرایط روز و امکانات در دسترس یکی از اتفاقات خوبی است که در کشورهای مختلف از جمله ایران می افتد و از روی همین استانداردها برای بهتر زیستن می توان بهره برد.
افت قیمت نفت در واکنش به رشد صادرات آمریکا
پایگاه خبری راد: قیمت نفت روز جمعه در واکنش به رشد صادرات آمریکا که آمار کاهش ذخایر این کشور را تحت الشعاع قرار داد، کاهش یافت.
به مدیرعامل آسمان گفتند حرف نزند
پایگاه خبری راد: هواپیمایی آسمان توضیحات جدیدی را درباره سقوط هواپیمای تهران-یاسوج که هفته گذشته رخ داد ارائه کرده است که شامل نکات بسیار قابل توجهی است.
سوراخی که گردشگری از آن گزیده می‌شود
پایگاه خبری راد: با وجود این دیدگاه جهانی که «مالیات‌های متعدد، کسب و کارهای گردشگری را در معرض خطر قرار داده‌اند»، اما در یک دهه اخیر مالیات گردشگری در سطح جهان همچنان روند صعودی داشته است.
هواپیماهای که هنوز قربانی می‌گیرند
پایگاه خبری راد: میانگین سنی بالای ۲۰ سال در ناوگان هوایی ایران باعث شده نه تنها بسیاری از ایرلاین‌های ایرانی نتوانند برای رقابت با شرکت‌های منطقه‌ای با قدرت وارد بازار شوند، بلکه حتی از نظر ایمنی نیز ناوگان ایران با ابهام‌هایی جدی روبه‌رو باشد و سقوط‌های گاه و بی‌گاه هواپیماهای ایران به خوبی این موضوع را نشان می‌دهد.
آشنایی با سیستم تشخیص خطوط و رانندگی اتوماتیک بین آن
پایگاه خبری راد: یکی از فناوری‌هایی که در خودرو‌های مدرن امروزی دیده می‌شود، سیستم تشخیص خطوط جاده یا Lane keeping Assist است؛ البته در بسیاری از خودرو‌ها، این فناوری به نام lane departure warning معروف است.
خودرو‌های وارداتی غیر قانونی را بشناسید
پایگاه خبری راد: مرکز حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت ازمعرفی خودرو‌های وارداتی غیر قانونی به مراجع ذیربط برای برخورد با متخلفان خبر داد.
بهترین جا برای پول درآوردن کجاست؟
پایگاه خبری راد: پیش از آن که وارد اصل مقاله شوم، بهتر است پرسش مطرح شده در تیتر را دقیق تر بپرسم: بهترین جای دنیا برای پول درآوردن، برای یک «ایرانی» که حداقل دو دهه ابتدای عمرش را در ایران زندگی کرده است، کجاست؟
با سخنرانی و نامه نگاری، خودروساز و قطعه ساز نمی شویم
پایگاه خبری راد: خبرهای خودرویی پسابرجام هر روز بهتر و بهتر می شود. از حضور بزرگان خودرویی اروپا در ایران و وارد کردن دانش و تکنولوژی تولید برخی قطعات کمتر بهره مند در صنعت قطعه سازی گرفته تا باز شدن راه صادرات به بازارهای جهانی به کمک شرکای خارجی.
فرانسوی‌ها بدعهدی نکرده‌اند
پایگاه خبری راد: به دنبال انتشار برخی اخبار درباره قراردادهای خارجی خودروسازان، مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت توضیحاتی را جهت شفافیت هر چه بیشتر به نقل از منصور معظمی - رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) - ارایه کرد.
جدیدترین اخبار