03:55 | سه شنبه 21 آذر 1396
Research Analysis Debriefing Day
پایگاه خبری راد: یک کارشناس صنعت خودرو با بیان اینکه در کنار ارتقاء کیفیت تولید خودرو در راستای کاهش مصرف سوخت، کیفیت و استاندارد بنزین نیز باید افزایش یابد، گفت: خودروسازان داخلی در شرایط فعلی توان تولید خودروی هیبرید و برقی را ندارند.
اعتبار ١٨ هزار میلیاردی برای تولید و اشتغال
پایگاه خبری راد: قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تولید می گوید در لایحه بودجه سال ١٣٩٧، رقمی معادل ١٨ هزار میلیارد تومان از محل منابع حاصل از صرفه جویی و هدفمندی یارانه ها به تولید و اشتغال اختصاص یافته است.
معرفی دستگاهی برای کم‌ و زیاد کردن نور لامپ
پایگاه خبری راد: محققان یکی از شرکت‌های فناور کشور دستگاهی را برای کاهش و کنترل میزان روشنایی لامپ‌ها عرضه کردند که قادر به صرفه‌جویی 25 درصدی در مصرف انرژی می‌شود.
ناتوانی خودروسازان ایرانی برای تولید خودروهای برقی
پایگاه خبری راد: یک کارشناس صنعت خودرو با بیان اینکه در کنار ارتقاء کیفیت تولید خودرو در راستای کاهش مصرف سوخت، کیفیت و استاندارد بنزین نیز باید افزایش یابد، گفت: خودروسازان داخلی در شرایط فعلی توان تولید خودروی هیبرید و برقی را ندارند.
شرط و شروط سایپا برای حمایت از قطعه سازان داخلی
پایگاه خبری راد: قائم مقام ارشد مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: سایپا بدنبال همکاری و حمایت از قطعه سازان همکار با این گروه خودروسازی است اما این حمایت ها درصورتی شکل می گیرد که توسعه فعالیت ها و افزایش کیفیت در دستور کار این شرکت ها قرار گیرد.
تولید و عرضه 2500 دستگاه بنز در بازارهای داخلی و خارجی
پایگاه خبری راد: برنامه شرکت ستاره ایران، تولید و صادرات محصولات روز بنز در ایران است اما همه این اتفاقات به شرایط جدید اعلام شده از سوی دولت برای واردات و تولید بستگی خواهد داشت.
قطر ۲۴ جنگنده تایفون از انگلیس می‌خرد
پایگاه خبری راد: شرکت هوافضای "بی‌ای‌ای سیستمز" انگلیس با فروش ۲۴ جنگنده "تایفون" به قطر در بخشی از قرارداد هشت میلیارد دلاری با مقاطعه‌کاران دفاعی اروپا موافقت کرد.
احتمال استفاده روسیه از ارزهای دیجیتالی در تجارت نفت
پایگاه خبری راد: پذیرش تدریجی ارزهای دیجیتالی ممکن است سبب شود برخی از کشورهای تولیدکننده نفت مانند روسیه در معاملات نفتی به جای دلار آمریکا از ارزهای دیجیتالی استفاده کنند.
رفع دغدغه امنیت شغلی قبل از اجرای بسته اشتغال فراگیر
پایگاه خبری راد: یک کارشناس بازار کار بر لزوم تامین منابع بسته اشتغال فراگیر تاکید کرد و گفت: دولت قبل از اجرای بسته اشتغال فراگیر، دغدغه امنیت شغلی نیروی کار را برطرف کند.
بازار قطر به کام ایران شد یا ترکیه؟
پایگاه خبری راد: حدود شش ماه از باز شدن دروازه‌های قطر پس از بحران به وجود آمده میان این کشور با عربستان، به سوی کشورهای منطقه به ‌ویژه ایران می‌گذرد. این فرصت درحالی برای صادرکنندگان ایرانی به وجود آمده که در این چند ماه بازرگانان ترکیه ای حضور بسیار پر رنگی در بازار قطر داشته‌ و کالاهای خود را از مسیر ایران به قطر صادر می‌کنند.
جدیدترین اخبار