00:03 | سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
Research Analysis Debriefing Day
پایگاه خبری راد: دبیر سندیکای صنایع کنسرو ایران با بیان اینکه سود ناشی از صادرات گوجه فرنگی به کشاورزان نمی‌رسد گفت که صادرات گوجه فرنگی، نوعی خام فروشی محسوب می‌شود.
بیماری‌های مشترک انسان و دام ۱۰ درصد کاهش یافت
پایگاه خبری راد: رئیس سازمان دامپزشکی از کاهش ۱۰ درصدی بیماری‌های مشترک انسان و دام خبر داد.
وزش باد شدید در تهران طی فردا
پایگاه خبری راد: مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از بارش پراکنده باران و وزش باد شدید در تهران طی فردا (۳۰ اردیبهشت) خبر داد.
اسامی محورهای مسدود شریانی و وضعیت ترافیکی محورهای شمالی
پایگاه خبری راد: مدیر مرکز مدیریت راه‌های کشور اسامی محورهای مسدود شریانی و آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای شمالی کشور را تشریح کرد.
بزرگترین صادرکنندگان امسال جهان در بازار گندم
پایگاه خبری راد: وزارت کشاورزی آمریکا در جدیدترین پیش‌بینی خود اعلام کرد اتحادیه اروپا در فصل زراعی ۲۰۲۰-۲۰۱۹ ممکن است از آمریکا به عنوان دومین صادرکننده نفت جهان سبقت بگیرد اما با جایگاه صادرکننده شماره یک همچنان فاصله زیادی خواهد داشت.
نگرانی یزدی‌ها از افزایش جمعیت‌ حشرات پرنده در سطح شهر
پایگاه خبری راد: مدیر کل حفظ نباتات جهادکشاورزی استان یزد با تاکید بر اینکه آنچه برخی شهروندان یزدی به صورت جمعیتی از حشرات در حال پرواز مشاهده می‌کنند از گونه‌ی پروانه‌های مرتعی هستند، گفت: جمعیت مشاهده شده ملخ‌های مهاجر نیستند.
صادرات گوجه‌فرنگی نوعی "خام‌فروشی" است
پایگاه خبری راد: دبیر سندیکای صنایع کنسرو ایران با بیان اینکه سود ناشی از صادرات گوجه فرنگی به کشاورزان نمی‌رسد گفت که صادرات گوجه فرنگی، نوعی خام فروشی محسوب می‌شود.
فرود ملخ ها در فردیس کرج
پایگاه خبری راد: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فردیس گفت: ملخ‌هایی که در فردیس مشاهده شده از نوع مهاجم نیست.
تشریح دلایل افزایش قیمت کنجاله سویا در بازار
پایگاه خبری راد: این روزها قیمت کنجاله سویا که مصرف بالایی در مرغداری‌ها دارد، به بیش از 4500 تومان در هر کیلوگرم رسیده و تا چندی پیش از مرز 5500 تومان در هر کیلوگرم نیز گذشته بود، این در حالی است که متولی تأمین و توزیع کنجاله سویا نهادهایی همچون وزارت جهاد کشاورزی و اداره کل پشتیبانی دام در استان مازندران هستند.
هر ۱ نفر از جامعه عشایر گوشت قرمز ۱۶ نفر را تأمین می‌کند
پایگاه خبری راد: قائم‌مقام سازمان امور عشایر ایران گفت: عشایر با جمعیت کم اثرگذاری بسیار زیادی در جامعه دارند به‌گونه‌ای که هر یک نفر از جامعه عشایر گوشت قرمز ۱۶ نفر را تأمین می‌کند که این نکته مهمی در راستای اقتصاد مقاومتی و اهمیت این موضوع در میان عشایر است.
دلالانی که حالا راه بازار برنج را پیدا کرده‌اند
پایگاه خبری راد: رئیس اتحادیه برنج فروشان شهرستان فریدونکنار، علت عمده گرانی برنج را مربوط به حضور سرمایه گذاران و دلالان به بازار این محصول دانست.
جدیدترین اخبار