04:04 | سه شنبه 21 آذر 1396
Research Analysis Debriefing Day
پایگاه خبری راد: قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب تهران گفت: به منظور تامین آب تهران در زمان زلزله برنامه‌ای در نظر گرفته شده که روی ۸۰ مخزن آب تهران دریچه قطع اضطراری آب وصل شود تا بدین طریق بتوان نگرانی برای تامین آب در زمان حادثه را از بین برد.
عسل شکوفه لیمو، محصول جدید «پورشه» در بازار!
پایگاه خبری راد: به غیر از تولید اتومبیل‌های اسپرت و لوکس، شاید بدانید که کمپانی پورشه به تولید وسایل دیگر هم مشغول است، مثل تولید عینک، کیف، پوشاک، تلفن همراه هوشمند با همکاری هوآوی و... که در قالب شرکت "پورشه دیزاین" طراحی شده و به بازار عرضه می‌شود.
دولت متعهد به پرداخت خسارات تولید کنندگان طیور است
پایگاه خبری راد: معاون اول رییس جمهور با تاکید بر همکاری همه دستگاه ها برای مقابله با آنفلونزای حاد پرندگان در کشور، گفت: دولت همه امکانات و ظرفیت خود را برای پیشگیری از شیوع این بیماری بکار خواهد گرفت.
انتقاد وزارت کشاورزی از کند بودن انسداد چاه‌های غیرمجاز
پایگاه خبری راد: معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور آب و خاک از مسدود شدن ۴۰ هزار حلقه چاه غیرمجاز در دولت گذشته خبر داد و گفت: این روند بسیار کند بوده و باید تسریع شود.
تخم مرغ ارزان می شود
پایگاه خبری راد: مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران مرغ تخم‌گذار، عامل گرانی تخم مرغ را تصمیمات نادرست برخی از دستگاه‌های نظارتی از جمله سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان دانست و اعلام کرد که به زودی با توزیع تخم مرغ ارزان قیمت، بازار متعادل می‌شود.
تغییر آرایش کاشت در اراضی کشت سیب زمینی
پایگاه خبری راد: مدیرکل دفتر امور محصولات علوفه‌ای و جالیزی معاونت امور زراعت گفت: سیستم آبیاری تیپ در اراضی زیر کشت دو محصول پیاز و سیب زمینی در حال اجراست.
رونق اقتصادی در روستاها با ایجاد بنگاه‌های اقتصادی
پایگاه خبری راد: عضو شورای مرکزی خانه کشاورز تاکید کرد: اقتصاد باید در روستاها رونق یابد و تحقق این امر در گروی ایجاد بنگاه‌های اقتصادی در مناطق روستایی است.
تاسیسات آب پایتخت بعد از زلزله!
پایگاه خبری راد: قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب تهران گفت: به منظور تامین آب تهران در زمان زلزله برنامه‌ای در نظر گرفته شده که روی ۸۰ مخزن آب تهران دریچه قطع اضطراری آب وصل شود تا بدین طریق بتوان نگرانی برای تامین آب در زمان حادثه را از بین برد.
مرا وارد چالش نان با وزارت صنعت نکنید/تورم محصولات کشاورزی زیاد نیست/آنفلوآنزا عامل گرانی مرغ
پایگاه خبری راد: وزیر جهاد کشاورزی شب گذشته درباره مسائل مختلفی از جمله علت ممنوعیت ثبت سفارش و واردات برنج، افزایش قیمت محصولات پروتئینی از جمله مرغ، گوشت و تخم مرغ، همه مسائل و حواشی گندم، آرد و نان، مسئله سیب‌هایی که در کنار خیابان ریخته شده بودند، مشکلات تعرفه‌ای با عراق و برای صادرات محصولات کشاورزی و... صحبت و از کشاورزان به خاطر تاخیر در پرداخت خسارت بیمه کشاورزی عذرخواهی کرد.
کاهش ظرفیت‌ آبزی‌پروری یزد با اجرای طرح خاموشی زمستانه چاه‌های کشاورزی
پایگاه خبری راد: مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهادکشاورزی استان یزد از کاهش قابل توجه ظرفیت استخرهای پرورش ماهی به دنبال اجرای طرح خاموشی زمستانه چاه‌های کشاورزی در این استان خبر داد.
ماجرای انباشت هزاران تن سیب در کنار جاده
پایگاه خبری راد: رئیس هیئت مدیره انجمن کنسانتره و آبمیوه در مورد انباشت هزاران تن سیب در کنار جاده شهرهای شمال غربی کشور توضیح داد.
جدیدترین اخبار