13:10 | شنبه 5 اسفند 1396
Research Analysis Debriefing Day
پایگاه خبری راد: برنج قهوه ای نه تنها می تواند به خلاص شدن از چربی شکمی کمک کند، بلکه عملکرد خوب و درست شریانی را نیز حفظ می کند.
نباید واردکننده‌ها تشویق به واردات محصولاتی شوند که در داخل تولید می‌شود
پایگاه خبری راد: رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، گفت: واردات محصولاتی که در داخل کشور به میزان کافی تولید می‌شوند با فلسفه اقتصاد مقاومتی در تضاد است.
کاهش حمله قلبی با مصرف ماست
پایگاه خبری راد: نتایج تازه‌ترین داده‌ها مشخص کرده است، مصرف بیش از دو وعده ماست در هفته ریسک ابتلا به بیماری قلبی یا سکته را تا 30 درصد کاهش می‌دهد.
از فواید برنج قهوه‌ای
پایگاه خبری راد: برنج قهوه ای نه تنها می تواند به خلاص شدن از چربی شکمی کمک کند، بلکه عملکرد خوب و درست شریانی را نیز حفظ می کند.
میانگین ۱۴ تا ۱۴.۵ درصدی بهره بانکی برای صادرکنندگان
پایگاه خبری راد: مدیر عامل بانک توسعه صادرات میانگین نرخ بهره صادرات را رقمی معادل ۱۴ تا ۱۴.۵ درصد اعلام کرد.
رشد ۳ برابری واردات آب معدنی به ایران
به گزارش پایگاه خبری راد: آمارهای رسمی گویای آن است که واردات انواع آب معدنی در سال گذشته رشد سه برابری داشته است.
خلف وعده‌ای که ۱۴۳ روزه شد!
پایگاه خبری راد: پس از گذشت ۱۴۳ روز از آنچه قانون برای دولت مکلف کرده، نرخ های خرید تضمینی محصولات کشاورزی هنوز تصویب و ابلاغ نشده است.
قیمت غلات و حبوبات چقدر افزایش یافته؟
پایگاه خبری راد: در پاییز سال ١٣٩٦، در بخش غلات، متوسط قیمت برنج ۱۰ هزار و ۴۶ تومان بوده که نسبت به فصل پاییز ٩٥ شش درصد افزایش داشته است.
میزان بارش‌ها نصف شد
پایگاه خبری راد: بر اساس آخرین آمار، میزان بارش‌های کشور در مقایسه با سال آبی گذشته ۴۸.۹ و نسبت به ۴۹ سال گذشته ۶۲.۸ درصد کاهش داشته است.
افزایش خودکفایی چای در سال آینده/ نظارت شدید بر چای سنواتی
پایگاه خبری راد: رییس سازمان چای از برنامه‌ریزی برای افزایش ضریب خودکفایی تولید چای ایرانی در سال آینده خبر داد و تاکید کرد که بر ذره ذره چای سنواتی نظارت و کنترل شدیدی صورت می‌گیرد و امکان ورود مجدد آنها به بازار وجود ندارد.
خودکفایی در تولید تخم چشم‌زده ماهی به جای واردات
پایگاه خبری راد: معاون وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد که در آینده نزدیک در زمینه واردات تخم چشم‌زده قزل آلا به کشورهای دیگر وابسته نخواهیم بود.
جدیدترین اخبار