04:02 | سه شنبه 21 آذر 1396
Research Analysis Debriefing Day
مبارزه زیست شناسان با عواقب گرمایش جهانی
پایگاه خبری راد: بسیاری از کارشناسان معتقدند مشکلات ناشی از پدیده گرمایش جهانی شدت پیدا خواهد کرد. در نتیجه بشریت باید به جستجوی روش‌های دفاع از خود دربرابر پیامدهای تغییر اقلیم بپردازد.
دریای بندرعباس سبز شد
پایگاه خبری راد: ساحل دریای بندرعباس بر اثر هجوم جلبکها سبز شده است. این پدیده که در نتیجه انباشتگی جلبک‌ها بوجود می‌آید تعجب مهمانانی را برانگیخت که در تعطیلات روزهای اخیر به این شهر سفر کرده بودند.
قلعه‌ای که روی رودخانه ساخته شد
پایگاه خبری راد: قلعه شنون‌سو (Chenonceau) در فرانسه یکی از مشهورترین قلعه‌های دره لوآر است.
دولت متعهد به پرداخت خسارات تولید کنندگان طیور است
پایگاه خبری راد: معاون اول رییس جمهور با تاکید بر همکاری همه دستگاه ها برای مقابله با آنفلونزای حاد پرندگان در کشور، گفت: دولت همه امکانات و ظرفیت خود را برای پیشگیری از شیوع این بیماری بکار خواهد گرفت.
انتقاد وزارت کشاورزی از کند بودن انسداد چاه‌های غیرمجاز
پایگاه خبری راد: معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور آب و خاک از مسدود شدن ۴۰ هزار حلقه چاه غیرمجاز در دولت گذشته خبر داد و گفت: این روند بسیار کند بوده و باید تسریع شود.
هوای پایتخت ناسالم برای گروه‌های حساس
پایگاه خبری راد: معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: هوای تهران با شاخص کیفی 123 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.
ایمنی پایین جاده‌های الیگودرز موجب قربانی شدن مردم می‌شود
پایگاه خبری راد: نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت که ایمنی پایین جاده‌های این منطقه موجب قربانی شدن تعداد زیادی از مردم می‌شود.
تاسیسات آب پایتخت بعد از زلزله!
پایگاه خبری راد: قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب تهران گفت: به منظور تامین آب تهران در زمان زلزله برنامه‌ای در نظر گرفته شده که روی ۸۰ مخزن آب تهران دریچه قطع اضطراری آب وصل شود تا بدین طریق بتوان نگرانی برای تامین آب در زمان حادثه را از بین برد.
استفاده نادرست از تکنولوژی یک پدیده شوم برای آب‌های زیرزمینی است
پایگاه خبری راد: رییس اداره منابع آب حوزه مرکزی شرکت آب منطقه‌ای یزد دستگاه‌های آب شیرین‌کن را مصداق بارزی از استفاده نادرست از تکنولوژی و آن را یک پدیده شوم در راستای نابودی آب‌های زیرزمینی خواند.
جدیدترین اخبار