15:34 | يكشنبه 30 مهر 1396
Research Analysis Debriefing Day
پایگاه خبری راد: رضا اردکانیان یکی از نامزدهای رئیس‌جمهور برای تصدی وزارت نیرو است.
هند صدرنشین جدول مرگ و میر ناشی از آلودگی هوا
پایگاه خبری راد: هند در سال ۲۰۱۵ با ثبت نزدیک به ۲.۵ میلیون مورد فوت در صدر جدول مرگ و میر های ناشی از آلودگی هوا قرار گرفت.
متهمان اصلی بحران در منابع آبی ایران؛ تغییر اقلیم یا سد سازی
پایگاه خبری راد: وضعیت نگران کننده منابع آبی کشور که برخی از آن با عنوان «ورشکستگی » نام می برند ، در زمان حاضرمهمترین چالش این روزهای محیط زیست ایران محسوب می شود . براساس هشدار رییس سازمان حفاظت محیط زیست، ۷۰ درصد مشکلات کشور از آب است و بی ‌توجهی به بحران آب ایران را نابود خواهد ساخت.
تخصیص ۲۰۰۰ میلیارد تومان اسناد خزانه جدید به راهسازان
پایگاه خبری راد: دبیر انجمن شرکت‌های راهسازی با بیان اینکه دولت تمام تلاش خود را برای همراهی با پیمانکاران به کار بسته، از تخصیص ۲۰۰۰ میلیارد تومان اسناد خزانه جدید به پیمانکاران راهساز خبر داد.
اردکانیان گزینه رئیس‌جمهور برای وزارت نیرو
پایگاه خبری راد: رضا اردکانیان یکی از نامزدهای رئیس‌جمهور برای تصدی وزارت نیرو است.
اسناد املاک نجومی افشا نشود!!
پایگاه خبری راد: شهردار تهران در اولین نشست خبری خود با اصحاب رسانه به سوالات خبرنگاران در مورد مسائل مختلف شهری پاسخ داد.
پرورش ماهی به سبک چینی ها
پایگاه خبری راد: در آب‌های خلیج بوهای در دریای زرد، مزارع بزرگ پرورش ماهی وجود دارد که در خرچنگ‌های دریایی مثل میگو و حلزون در محوطه‌های مصنوعی رشد می‌کنند.
اخلاق حرفه ای، گمشده بزرگ در فرآیند توسعه
پایگاه خبری راد: هفته گذشته نشستی کوتاه با رضا اردکانیان برگزار شد. در این نشست، سخن ها بسیار رفت. از کارهایی که باید کرد و یا نکرد. یکی صحبت از بهبود می کرد دیگری از اوضاع نابسامان آب شکوه می راند و سومی از چرایی نیاز به مدیریت مصرف در آب و برق.
اهرام خاکی عجیب در ایتالیا+عکس
پایگاه خبری راد: در بسیاری از مناطق جنوب تیرول در شمال ایتالیا، می‌توانید پدیده زمین شناسی ویژه‌ای را ببینید که «اهرام خاکی» نام دارند.
در ۱۲ ماه گذشته همه استان‌ها گرمتر از شرایط طبیعی بودند
پایگاه خبری راد: رئیس مرکز خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی کشور شرایط دمایی کشور را طی ماه، فصل و سال زراعی گذشته اعلام کرد و از افزایش دمای همه استان‌ها در بازه ۱۲ ماهه اخیر خبر داد.
مشکل ریزگردهای شرق اهواز تا سه سال دیگر حل می‌شود
پایگاه خبری راد: وزیر جهاد کشاورزی از طرح ملی کاشت نهال و مقابله با ریزگردها در جنوب شرق اهواز دیدن کرد .
جدیدترین اخبار