08:44 | سه شنبه 28 اسفند 1397
Research Analysis Debriefing Day
پایگاه خبری راد: به گفته دبیر انجمن واردکنندگان خودرو با وضعیت به وجود آمده، شرکتهای واردکننده خودرو در سال آینده نابود می‌شوند.
تولید بیش از ۴ هزار خودرو در روز
پایگاه خبری راد: وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: میزان تولید خودرو دو خودروساز اصلی کشور بیش از ۴ هزار دستگاه در روز است.
۲۰ خودرو و موتور مجوز شماره‌گذاری نگرفتند
پایگاه خبری راد: سرپرست مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم گفت: از ابتدای آبان‌ماه سال ۹۷، ۱۱۲ درخواست صدور شماره‌گذاری برای وسایل نقلیه به کمیته فنی صدور گواهینامه‌های زیست‌محیطی ارسال شده که از این میان ۹ مدل موتورسیکلت، شش مدل خودروی سنگین و پنج مدل خودروی سبک موفق به دریافت مجوز شماره‌گذاری زیست‌محیطی نشدند.
بورس اوراق بهادار آمریکا از فولکس واگن شکایت کرد
پایگاه خبری راد: کمیته بورس و اوراق بهادار (SEC) ایالات متحده آمریکا از شرکت فولکس واگن برای رسوایی خودروهای دیزلی و دستکاری صورت حساب‌های مالی شکایت کرد.
فورد آمریکا ۵ هزار نفر را تعدیل نیرو می‌کند
پایگاه خبری راد: شرکت خودروسازی فورد اعلام کرده که قصد دارد بالغ بر پنج هزار نفر از کارکنان خود را تحت تأثیر افت شدید سودآوری این خودروساز آمریکایی در اروپا تعدیل کند.
بنز و بی‌ام‌و ارزان شدند
پایگاه خبری راد: خودروسازان آلمانی نظیر مرسدس بنز و بی‌ام‌و تحت تأثیر تصمیم جدید دولت چین برای کاهش مالیات بر ارزش افزوده، قیمت خودروهای خود در این کشور را به میزان قابل توجهی کاهش دادند.
وزارت صمت به مصوبه هیات دولت احترام نمی‌گذارد
پایگاه خبری راد: به گفته دبیر انجمن واردکنندگان خودرو با وضعیت به وجود آمده، شرکتهای واردکننده خودرو در سال آینده نابود می‌شوند.
 اعتراض واردکنندگان خودرو در مقابل گمرک بوشهر + تصویر
پایگاه خبری راد: تعدادی از واردکنندگان و فعالان حوزه خودروهای وارداتی به تجمع اعتراضی مقابل گمرک بوشهر دست زدند.
مخالفت قطعه سازان با تصمیم اخیر بانک مرکزی
پایگاه خبری راد: به گفته دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو، به دنبال تخصیص تسهیلات ۴۰۰۰ میلیارد تومانی به قطعه‌سازان، اعلام بانک مرکزی برای پرداخت ۷۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات دیگر به صورت یورویی با بازپرداخت ۹ ماهه و به قیمت روز، برای این انجمن قابل قبول نیست.
فولکس‌واگن ۷۰۰۰ نفر از کارکنان خود را اخراج می‌کند
پایگاه خبری راد: بزرگترین خودروساز جهان قصد تعدیل نیروی گسترده به منظور افزایش سودآوری خود را دارد.
مذاکره‌ای با رنو نداشته‌ایم/ قطعاً رنو بعد از مشخص شدن تحریم‌ها به ایران باز می‌گردد
پایگاه خبری راد: معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در تشریح خبر منعکس شده در رسانه‌ها در خصوص بازگشت رنو به ایران گفت: شرکت رنو سرمایه‌گذاری قابل توجهی در ایران کرده است و منتظر مشخص شدن تحریم است.
جدیدترین اخبار