08:31 | چهارشنبه 30 خرداد 1397
Research Analysis Debriefing Day
پایگاه خبری راد: شرکت دایملر آلمان با رونمایی از یک کامیون با پیشرانه تمام الکتریکی، کامیون‌های برقی تسلاموتورز آمریکایی را به چالش کشید.
عوامل داخلی چه نقشی در طرح موضوع مذاکره مستقیم با آمریکا دارند؟
پایگاه خبری راد: نماینده مردم خوی از هیات رئیسه مجلس خواست تا درخصوص طرح مذاکره مستقیم با آمریکا تحقیق کند تا مشخص شود عوامل داخلی چه نقشی در این موضوع داشته و این موضوع به چه میزان با شروط دوازده گانه وزیر امور خارجه آمریکا ارتباط دارد؟
انتقاد تند عزیزی از سیاست‌های اقتصادی دولت
پایگاه خبری راد: نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از موضوع اشتغال بازنشتگان از هیات رئیسه خواست که هر چه زودتر این موضوع در دستور کار مجلس قرار گیرد تا جوانان بتوانند در حوزه اشتغال نفسی بکشند.
ابهام در سرنوشت "خودروهای مشارکتی"
پایگاه خبری راد: خروج آمریکا از برجام و مواضع برخی شرکت‌های خارجی، سرنوشت خودروهای مشارکتی تولیدی در ایران را در ابهام قرار داده است.
علل گوناگون گرانی خودرو
پایگاه خبری راد: روزهای سخت اقتصاد ایران، دوباره بازگشت تحریم ها و ایجاد جو روانی در داخل و خارج کشور. این بار تحریم های یک طرفه از جانب آمریکا که اگرچه با مخالفت بسیاری از کشورهای مهم و قدرتمند و مذاکره کنندگان جهانی روبرو شد اما دنیای تجارت گاهی قوانین متفاوت دارد و بسیاری از شرکت های بین المللی از ترس تحریم های آمریکا و از دست دادن منافع خود در این بزرگترین بازار دنیا، به سرعت اعلام کردند که بازار کشور را ترک می کنند و این بار کار به چینی ها نیز رسید.
تلاش خودروسازان داخلی برای خروج اجباری رنو از ایران
پایگاه خبری راد: عضو کیمسیون صنایع و معادن مجلس گفت: خودروسازان ایرانی طرف قرارداد با خودروسازان فرانسوی، برخی خصولتی‌ها و برخی مدیران دولتی فرصت‌طلب خودرویی داخلی، مثلث شومی را تشکیل داده‌اند تا رنو مجبور به خروج از ایران شود.
چه کسانی غیرقانونی خودرو وارد کردند؟
پایگاه خبری راد: رییس سازمان بازرسی کل کشور روز گذشته اظهار کرد که "سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت هک شده و حدود ۵۰۰۰ دستگاه خودروی لوکس به صورت غیرمجاز وارد شده است". در این شرایط این سوال مطرح است که چرا هیچ اقدامی برای شناسایی متخلفان و برخورد با آنان صورت نمی‌گیرد؟
کامیون‌های دایملر آلمان، تسلای آمریکایی را به چالش کشید
پایگاه خبری راد: شرکت دایملر آلمان با رونمایی از یک کامیون با پیشرانه تمام الکتریکی، کامیون‌های برقی تسلاموتورز آمریکایی را به چالش کشید.
۳۰۰۰ خودرو وارد ایران شد
پایگاه خبری راد: بیش از ۳۰۰۰ خودرو در دو ماهه نخست سال جاری به ایران وارد شده است.
تصمیم رنو اثرات مثبتی دارد/ پژوسیتروئن می‌خواهد در ایران بماند
پایگاه خبری راد: رییس انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی با بیان این‌که موضع اخیر رنو مبنی‌بر باقی ماندن در ایران علی‌رغم تحریم‌های آمریکا، تاثیرات مثبتی بر دیگر شرکت‌ها دارد، اظهار کرد که پژوسیتروئن نیز به ادامه همکاری با ایران تمایل دارد و به‌دنبال راه‌های تحقق این موضوع است.
عذرخواهی ایران‌خودرو بابت کندی در سیستم ثبت‌نام از متقاضیان خرید خودرو
پایگاه خبری راد: گروه صنعتی ایران خودرو با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به دلیل مراجعه گسترده متقاضیان نام نویسی مشتریان ایران خودرو در برنامه مرحله دوم فروش عید سعید فطر با کندی مواجه شده است.
جدیدترین اخبار
محک
بیمه من