08:45 | سه شنبه 28 اسفند 1397
Research Analysis Debriefing Day
پایگاه خبری راد: پرداخت کوپن از محل مابه‌التفاوت ارزی طرحی است که اخیرا مجلس در بررسی جزئیات لایحه بودجه ۹۸ تصویب کرده است که به اعتقاد یک اقتصاددان، هرچند این طرح می‌تواند در حمایت از کم‌درآمدها موثر باشد، اما بسیار دیر مطرح شده است.
 قاچاق دارو در کشور وجود ندارد
پایگاه خبری راد: یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که قاچاق دارو در کشور وجود ندارد، اظهار کرد: اگر هم موردی از قاچاق دارو دیده شود به سرعت قابل شناسایی است همین مسیر درست باعث شده که شاهد افزایش شدید قیمت در عرصه دارو نباشیم.
نوروز امسال با اتوبوس‌های‌ قرمز دور تهران بگردیم
پایگاه خبری راد: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران اعلام کرد که برای پوشش گردشگران در پایتخت، اتوبوس های قرمز در رینگ گردشگری مستقر شده اند.
یک هشتگ برای رانندگی ایمن در نوروز
پایگاه خبری راد: آمارهای پزشکی قانونی از افزایش شمار جانباختگان حوادث رانندگی در طرح نوروزی سال ۹۷ در مقایسه با سال ۹۶ حکایت دارد، آمارهایی که سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با مشارکت دیگر نهادها و اجرای کمپینی به نام #بهرفت در تلاش است تا آن را در نوروز ۹۸ کاهش دهد.
میلیون‌ها نفر در جهان قربانی آلودگی محیط زیست می‌شوند
پایگاه خبری راد: سازمان ملل متحد با استناد به نتایج یک بررسی مبسوط هشدار داده است که آلودگی هوا، خاک، آب‌های زیرزمینی و دریاها موجب مرگ میلیون‌ها نفر در جهان می‌شود. این سازمان از دولت‌ها خواسته است که به طور جدی جلوی این روند را بگیرند.
ابتلای یک سوم کودکان آمریکایی به کمردرد
پایگاه خبری راد: نتایج یک مطالعه جدید در آمریکا نشان می‌دهد که یک سوم از کودکان این کشور به کمردرد مبتلا هستند.
کوپن؛ نوش دارویی برای اقشار ضعیف!
پایگاه خبری راد: پرداخت کوپن از محل مابه‌التفاوت ارزی طرحی است که اخیرا مجلس در بررسی جزئیات لایحه بودجه ۹۸ تصویب کرده است که به اعتقاد یک اقتصاددان، هرچند این طرح می‌تواند در حمایت از کم‌درآمدها موثر باشد، اما بسیار دیر مطرح شده است.
 قانون افزایش حقوق سال 98 ابهامات اساسی دارد
پایگاه خبری راد: رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از دیدار جمعی از نمایندگان با رئیس دولت اصلاحات گفت: این عمل حمایت از طغیان است؛ از دستگاه‌های نظارتی انتظار می‌رود اقدامات لازم را انجام دهند.
صدور مجوز ساخت و ساز در 62 باغ برای حفظ باغات تهران بود
معاون نظارت شورای شهر تهران اعلام کرد که شورای شهر برای حفظ باغات تهران مجبور شد که به ساخت و ساز در 62باغ رای مثبت دهد.
یارانه نقدی، کوپن یا هیچ!
مستخدمین حسینی گفت: اگر دولت مبالغ یارانه را به صورت نقدی آن هم نه برای همه اقشار، بلکه برای دهک‌های پایین اختصاص دهد بسیار بهتر از طرحی مانند کوپن خواهد بود چرا که کوپن می‌تواند ایجاد رانت کند.
چرا به کلسیم نیاز داریم؟
پایگاه خبری راد: کلسیم یک عنصر شیمیایی و ماده معدنی است که برای زنده ماندن اندام‌ها یا ارگانیسم‌ها ضروری به شمار می‌آید.
جدیدترین اخبار