09:54 | يكشنبه 30 تير 1398
Research Analysis Debriefing Day
پایگاه خبری راد: شرکت آی‌بی‌ام به تازگی پتنت جدیدی را به ثبت رسانده که یک ساعت هوشمند می‌تواند به یک گوشی و تبلت تبدیل شود.
۲۰ گوشی هوشمند پرفروش در نیمه نخست ۲۰۱۹
پایگاه خبری راد: جدیدترین فهرست منتشر شده از پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند در نیمه نخست سال جاری میلادی نشان می‌دهد که سامسونگ و شیائومی موفق شده اند بالاترین جایگاه را از این رده بندی به خود اختصاص دهند.
چرا برخی دستگاه‌های دولتی اعتقادی به دولت الکترونیک ندارند؟!
پایگاه خبری راد: در حالی که برای به ثمر رسیدن دولت الکترونیکی نیازمند یکپارچه شدن خدمات دستگاه‌های دولتی هستیم، به نظر می‌رسد برخی سازمان‌ها یا میانه‌ای با الکترونیکی شدن ندارند یا روش ویژه خود را برای این کار در پیش گرفته‌اند که این موضوع با تجمیع خدمات به صورت واحد در تضاد است.
اطلاعیه همراه اول درباره کد افزایش مبلغ قطع میاندوره
پایگاه خبری راد: اپراتور اول تلفن همراه تاکید کرده کد ستاره ۱۰ ستاره ۱۱۷ مربع فقط سقف قطع میان دوره مشترکان دائمی را بالا می‌برد.
تعرفه مکالمه برای حجاج اعلام شد
پایگاه خبری راد: با نزدیک شدن به روزهای حج تمتع و آغاز سفر حجاج ایرانی به عربستان، اپراتورها تعرفه‌های مکالمه، پیامک و اینترنت خود را اعلام کردند.
دسترسی بدون اجازه اپلیکیشن‌های اندرویدی به اطلاعات کاربران!
پایگاه خبری راد: کارشناسان امنیتی به تازگی دریافته و اعلام کرده‌اند که بالغ بر هزار اپلیکیشن اندرویدی به لوکیشن و سایر اطلاعات کاربران بدون اجازه آنها دسترسی دارند.
ویندوز ۱۰ را فعلا آپدیت نکنید!
پایگاه خبری راد: مایکروسافت به کاربران هشدار داد جدیدترین به‌روزرسانی ویندوز ممکن است برای قسمت‌هایی از سیستم‌عامل رایانه آنها مشکلات جدی به وجود بیاورد.
ساعت هوشمندی که به گوشی و تبلت تبدیل می‌شود
پایگاه خبری راد: شرکت آی‌بی‌ام به تازگی پتنت جدیدی را به ثبت رسانده که یک ساعت هوشمند می‌تواند به یک گوشی و تبلت تبدیل شود.
تمجید هواوی از اپل و تلاش برای حل نگرانی‌های امنیتی
پایگاه خبری راد: مدیر عامل و مؤسس شرکت هواوی به تازگی از برنامه و سیاست‌گذاری‌های درست اپل درباره حفاظت از حریم خصوصی کاربرانش تعریف و تمجید کرده است.
حقایقی جالب درباره اینستاگرام
پایگاه خبری راد: حقایقی جالب در مورد اینستاگرام وجود دارد که دانستن آن می‌تواند برای خیل عظیمی از کاربران جذابیت داشته باشد.
به این پیام‌ها در واتس‌اپ جواب ندهید!
پایگاه خبری راد: کارشناسان امنیتی به کاربران توصیه کرده‌اند به هیچ عنوان به پیام‌های ناشناسی که در واتس‌اپ آنها ارسال و از آن‌ها درخواست می‌شود که پول پرداخت کنند، پاسخ ندهند.
جدیدترین اخبار