08:46 | سه شنبه 28 اسفند 1397
Research Analysis Debriefing Day
پایگاه خبری راد: موسسه آماری و تحقیقاتی کانترپوینت به تازگی اعلام کرده است که اپل توانسته است در سال ۲۰۱۸ میلادی بالغ بر ۳۵ میلیون دستگاه ایرپاد را به فروش برساند.
مرکز نوآوری و شتابدهی تخصصی سینمای ایران ایجاد می‌شود
پایگاه خبری راد: تفاهم‌نامه راه‌اندازی نخستین مرکز نوآوری و شتابدهی تخصصی سینمایی ایران میان ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری و بنیاد سینمایی فارابی منعقد شد.
توصیه جدید پزشکان درباره آسپرین
پایگاه خبری راد: اگر شما فرد سالمند و سالمی محسوب می‌شوید برای کاهش خطر ابتلا به سکته مغزی و قلبی از روش قدیمی مصرف روزانه دوزهای پایین آسپرین استفاده نکنید.
علوم شناختی از پیش‌دبستانی تا دانشگاه توسعه می‌یابد
پایگاه خبری راد: دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری توسعه علوم شناختی در میان مردم از مقطع پیش دبستانی تا دانشگاه را از اهداف این ستاد دانست.
اچ‌تی‌سی باز هم ضرر کرد
پایگاه خبری راد: سال ۲۰۱۸ در حالی برای شرکت اچ‌تی‌سی (HTC) پایان یافت که زیان‌دهی این غول تکنولوژی بسیار بیشتر از سودآوری آن اعلام شد.
کاربران آیفون هم از قابلیت ترجمه جی‌بورد بهره‌مند می‌شوند
پایگاه خبری راد: نسخه آی‌اواس اپلیکیشن جی‌بورد (GBoard) نیز به قابلیت ترجمه همزمان و پشتیبانی از ۱۰۳ زبان خارجی مجهز شده است.
۳۵ میلیون ایرپاد به فروش رفت
پایگاه خبری راد: موسسه آماری و تحقیقاتی کانترپوینت به تازگی اعلام کرده است که اپل توانسته است در سال ۲۰۱۸ میلادی بالغ بر ۳۵ میلیون دستگاه ایرپاد را به فروش برساند.
سامانه رجیستری تلفن همراه قطع نیست
پایگاه خبری راد: روز گذشته خبری از قطع شدن سامانه رجیستری تلفن همراه منتشر شد که از سوی سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز تکذیب شد.
 دستگاه‌های حاکمیتی و عمومی به دولت الکترونیک بپیوندند
پایگاه خبری راد: رییس کمیته ارتباطات و مخابرات مجلس گفت: همه دستگاه‌های حاکمیتی، دولتی و عمومی با پیوستن به دولت الکترونیک باید در سطحی فراگیرتر و با خدمات مناسب‌تر و بهتر نیاز جامعه به این کالای اساسی جامعه را تامین کنند.
گوگل هم وارد گوشی‌های تاشو می‌شود
پایگاه خبری راد: پتنت‌هایی که در فضای مجازی منتشر و مشاهده شده است، نشان می‌دهد که شرکت گوگل نیز درحال توسعه، طراحی و تولید یک گوشی هوشمند تاشو مجهز به نمایشگر انعطاف پذیر است.
ساعت‌های هوشمند به حفظ سلامتی کمک می‌کند
پایگاه خبری راد: نتایج تحقیقات صورت گرفته نشان می‌دهد که ساعت‌های هوشمند اپل واچ قادر است به حفظ سلامتی کاربرانش کمک کند.
جدیدترین اخبار