08:46 | سه شنبه 28 اسفند 1397
Research Analysis Debriefing Day
پایگاه خبری راد: افزایش سرمایه بانک تجارت با هدف اصلاح ساختار مالی و خروج از شمولیت ماده ١٤١ لایحه قانونی اصلاح قانون تجارت با اکثریت آرا از سوی سهامداران این بانک به تصویب رسید.
آرامش بعد از طوفان!
پایگاه خبری راد: مهم‌ترین اتفاقات بانکی سال جاری را بازار ارز رقم زد و در این سال افزایش قیمت ارز عاملی بود که تأثیر مستقیم بر معیشت مردم داشت، اما در همین شرایط بانک مرکزی و تیم اقتصادی دولت نیز تلاش کردند به رغم تمام این مشکلات، بازار را کنترل کنند و از تأثیرات منفی آن بکاهند.
بازار ارز حساسیت خود را به FATF از دست داده است
پایگاه خبری راد: رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: بازار ارز حساسیت خود را نسبت به اظهار نظرهای مربوط به FATF تا حدود زیادی از دست داده است و مردم مطمئن باشند بازار ارز سیر تعادلی خود را طی می‌کند و بانک مرکزی بر بازار متصل است.
بانک تجارت بزرگترین شرکت بورسی شد
پایگاه خبری راد: افزایش سرمایه بانک تجارت با هدف اصلاح ساختار مالی و خروج از شمولیت ماده ١٤١ لایحه قانونی اصلاح قانون تجارت با اکثریت آرا از سوی سهامداران این بانک به تصویب رسید.
پیش‌بینی بانک مرکزی ژاپن از وضعیت اقتصاد جهان
پایگاه خبری راد: بانک مرکزی ژاپن پیش بینی خود از رشد اقتصادی کشورهای جهان را کاهش داد.
فردوسی آرمان شد، آرمان غیر مجاز!
پایگاه خبری راد: دومین جلسه رسیدگی به تخلفات چهار موسسه مالی منحل‌ شده، امروز برگزار شد و به همین بهانه به بررسی شروع و نحوه فعالیت دو موسسه فردوسی و آرمان می‌پردازیم.
سقف برداشت از خودپردازها به ۵۰۰ هزار تومان افزایش یافت
پایگاه خبری راد: سقف برداشت پول از امروز در تمامی بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری فعال کشور از ۲۰۰ به ۵۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرد.
مخالفت قطعه سازان با تصمیم اخیر بانک مرکزی
پایگاه خبری راد: به گفته دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو، به دنبال تخصیص تسهیلات ۴۰۰۰ میلیارد تومانی به قطعه‌سازان، اعلام بانک مرکزی برای پرداخت ۷۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات دیگر به صورت یورویی با بازپرداخت ۹ ماهه و به قیمت روز، برای این انجمن قابل قبول نیست.
مهر تایید بانک مرکزی فرانسه بر کاهش رشد اقتصادی این کشور
پایگاه خبری راد: بانک مرکزی فرانسه، پیش‌بینی خود از نرخ رشد اقتصادی این کشور را کاهش داد.
مشکل بیمه تامین اجتماعی قالیبافان در سال ۹۸ حل می‌شود
پایگاه خبری راد: معاون وزیر صمت و رئیس مرکز ملی فرش ایران با بیان اینکه در سال ۹۸ مشکل بیمه تامین اجتماعی قالیبافان حل خواهد شد، گفت: با همکاری مجلس شورای اسلامی و وزیر صنعت، اعتبار مورد نیاز اختصاص یافته تا بتوانیم بیمه تامین اجتماعی یک میلیون نفر از قالیبافان را تامین کنیم.
وضعیت مطالبات سپرده‌گذاران موسسه‌های "البرز" و "ولی‌عصر"
پایگاه خبری راد: آخرین وضعیت پرداختی و مطالبات باقی‌مانده سپرده‌گذاران تعاونی‌های «البرز ایرانیان» و «ولی‌عصر (عج)» اعلام شد.
جدیدترین اخبار