09:53 | يكشنبه 30 تير 1398
Research Analysis Debriefing Day
پایگاه خبری راد: با انتظار برای انتشار صورت سود و زیان شرکت های بزرگ آمریکایی، بورس‌ها در مناطق مختلف جهان صعودی شدند.
بورس‌های جهان سبزپوش شدند
پایگاه خبری راد: با انتظار برای انتشار صورت سود و زیان شرکت های بزرگ آمریکایی، بورس‌ها در مناطق مختلف جهان صعودی شدند.
طلای آب شده به زودی در بورس معامله می‌شود
پایگاه خبری راد: مدیرعامل بورس کالای ایران ضمن اعلام اینکه بازار گواهی سپرده طلای آب شده به زودی در بورس راه‌اندازی می‌شود، گفت: اگر طلای آب شده در بستر بورس کالا معامله شود با توجه به عیارسنجی و استانداردسازی که صورت می‌گیرد ریسک‌های تقلب به حداقل می‌رسد.
معامله گران بورس‌های جهان دست به عصا شدند
پایگاه خبری راد: انتظار برای مشخص شدن نتایج نشست هفتگی بانک مرکزی باعث شد تا احتیاط بر روند معاملات بورسی حکم فرما شود.
بورس‌های دنیا عقب نشستند
پایگاه خبری راد: کم‌رنگ شدن امیدها به کاهش نرخ بهره در آمریکا باعث شد بیشتر شاخص‌های مهم بورسی در جهان با زیان بسته شوند.
سومین عرضه اولیه در بورس تهران
پایگاه خبری راد: بازار سرمایه امروز میزبان سومین عرضه اولیه سال ۱۳۹۸ است؛ به این ترتیب ۱۰ درصد از سهام شرکت سیمرغ در بازار دوم بورس عرضه اولیه شد.
جلوی بازده نامعقول بازارهای سفته‌بازی گرفته شود
پایگاه خبری راد: عضو پیشین شورای عالی بورس و اوراق بهادار، گفت: برای حفظ نقدینگی در بازار سرمایه، باید جلوی بازده نامعقول بازارهای سفته بازی از جمله مسکن، طلا و ارز گرفته شود.
چرا نفت در بورس مشتری ندارد؟
پایگاه خبری راد: نماینده شرکت ملی نفت در بورس گفت: انتظار می‌رود در هفته‌های آینده حجم معاملات فروش نفت و میعانات گازی در بورس انرژی افزایش یابد که برای این مساله نیز سازوکارهای لازم را در نظر گرفته‌ایم، اما این‌که این اتفاق چه زمانی محقق می‌شود بستگی به مشتریان این بازار دارد.
سواد مالی سرمایه‌گذاران حلقه گم‌شده بازار سرمایه
پایگاه خبری راد: نداشتن سواد مالی کافی در بین سرمایه‌گذاران غیر حرفه‌ای بازار سرمایه سبب زیان آنها در این بخش شده است که مدیرعامل مرکز مالی ایران تاکید دارد تصمیم‌گیری با علم سبب می‌شود طول دوره‌ای که شخص منابع مالی خود را در بازار سرمایه، سرمایه‌گذاری می‌کند بیشتر شود و در غیر این صورت این دوره کوتاه و همراه با ضرر خواهد بود.
پایین آمدن شاخص‌های بورسی اروپا با فرود لوفت هانزا
پایگاه خبری راد: بیشتر شاخص‌های بورسی اروپا تحت تاثیر ریزش نماد خطوط هوایی آلمان قرمزپوش شدند.
آخرین خبرها از اصلاح قانون بازار پایه در شورای عالی بورس
پایگاه خبری راد: رئیس سازمان بورس درباره قانون جدید بازار پایه که گفته می‌شد این هفته قرار است در جلسه شورای عالی بورس بررسی شود، گفت: این هفته در شورای عالی امکان دارد به دستور جلسه این موضوع برسیم که در این صورت درباره آن بحث خواهد شد.
جدیدترین اخبار