07:06 | يكشنبه 26 آبان 1398
Research Analysis Debriefing Day
پایگاه خبری راد: در مجمع عمومی سالانه سرمایه‌گذاری صدرتامین تصمیم گرفته شد که به ازای هر سهم ۴۵ تومان سود بین سهامداران تقسیم شود. همچنین مدیرعامل تاصیکو اعلام کرد که دو شرکت زیرمجموعه این هلدینگ امسال در فرابورس عرضه می شود.
واکنش وال‌استریت به رونمایی از آیفون جدید
پایگاه خبری راد: رونمایی از محصول جدید شرکت اپل معاملات بورس آمریکا را کاملا تحت الشعاع قرار داد.
دستورالعمل جدید بازار پایه تازه‌ واردها را از ریسک‌های بازار آگاه کرد
پایگاه خبری راد: یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به دستورالعمل جدید بازار پایه فرابورس ایران، گفت: هر چه ریسک در یک بازار بیشتر باشد طبیعی است که باید محدودیت‌ها نیز بیشتر شود، در نتیجه بازار پایه که ریسک بیشتری دارد باید دامنه نوسان کمتری داشته باشد، اصلاح دستورالعمل بازار پایه از این منظر اقدامی منطقی بود.
آخر هفته خوب بورس‌های جهانی
پایگاه خبری راد: بورس‌ها در مناطق مختلف جهان با سبزپوشی به استقبال تعطیلات رفتند.
صعود خفیف بورس‌های جهانی
پایگاه خبری راد: شاخص های بورسی جهان با در پیش بودن سخنرانی رئیس بانک مرکزی آمریکا صعود خفیفی را تجربه کردند.
پروژه مشترک بازار سرمایه ایران و عراق
پایگاه خبری راد: جانشین رئیس سازمان بورس در امور بین المل با اشاره به همکاری‌های مشترک بازار سرمایه ایران و عراق، گفت: هیاتی از بازار سرمایه ایران و عراق قرار است در پروژه‌ای مشترک با هم همکاری داشته باشند که در این پروژه، هیات ایرانی تجربیاتش از ساختارِ تامین مالی را در اختیار هیات عراقی قرار می‌دهد.
تاصیکو ۴۵ تومان سود بین سهامداران تقسیم می‌کند
پایگاه خبری راد: در مجمع عمومی سالانه سرمایه‌گذاری صدرتامین تصمیم گرفته شد که به ازای هر سهم ۴۵ تومان سود بین سهامداران تقسیم شود. همچنین مدیرعامل تاصیکو اعلام کرد که دو شرکت زیرمجموعه این هلدینگ امسال در فرابورس عرضه می شود.
بازگشت بورس‌های آسیایی به مدار کاهشی
پایگاه خبری راد: تداوم بحران داخلی هنگ کنگ باعث ریزش شاخص های بورسی در آسیا شد.
روز خوب بورس‌های جهانی
پایگاه خبری راد: بیش‌تر شاخص‌های مهم بورسی در جهان با افزایش به کار خود خاتمه دادند.
روز پر رفت و آمد در بورس/ احتمال همکاری بورس تهران و وین
پایگاه خبری راد: امروز چهارمین شرکت در سال ۱۳۹۸ در بورس تهران عرضه اولیه می‌شود، علاوه بر این امروز سفیر اتریش در ایران به همراه هیات مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش از بورس تهران بازدید و اظهار امیدواری کردند که بورس تهران و وین بتوانند با هم همکاری داشته باشند.
کوچک‌های بورسی با شتاب بیشتری رشد کردند
پایگاه خبری راد: امروز قیمت سهم‌های کوچک در بورس تهران با شتاب بیشتری نسبت به سهم‌های بزرگ رشد کرد؛ به طوری که شاخص کل هم وزن بیش از نماگر اصلی بازار رشد کرد.
جدیدترین اخبار