01:45 | سه شنبه 3 مهر 1397
Research Analysis Debriefing Day
چاپ

1396/07/20

بازدید وزیر کشاورزی از روند اجرای طرح 550 هزار هکتاری در آبادان

بازدید وزیر کشاورزی از روند اجرای طرح 550 هزار هکتاری در آبادان

‌پایگاه خبری راد: وزیر جهاد کشاورزی از روند اجرای طرح 550 هزار هکتاری در آبادان بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری راد، محمود حجتی در روز دوم سفر خود به استان خوزستان ظهر امروز پنج شنبه (20 مهرماه) وارد آبادان شد و از طرح های کشاورزی و طرح 550 هزار هکتاری مقام معظم رهبری در این شهرستان بازدید کرد.

در این بازدید که معاونین وزیر، مجریان طرح، مدیران استانی و شهرستانی، نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار ویژه آبادان و مدیرعامل و قائم مقام سازمان منطقه آزاد اروند نیز حضور داشتند، وزیر کشاورزی و هیات همراه از روند اجرایی طرح آبیاری کم فشار و زهکشی اراضی روستای شلحه امام حسن عسکری (ع) شهرستان آبادان دیدن و با کشاورزان این منطقه در خصوص وضعیت و مشکلات موجود گفت و گو کرد .

وی در حاشیه این بازدید در گفت و گو با کشاورزان منطقه اظهار کرد: دولت تدبیر و  امید به دنبال رفع مشکلات کشاورزان است و تا آنجاکه بتوانیم به آن ها کمک خواهیم کرد.

حجتی افزود: از فرماندار آبادان خواستم در خصوص رفع مشکلات کشاورزان پیگیری های لازم را انجام دهد و چنانچه مشکل در این منطقه حل نشد از طریق نمایندگان به این وزارت ارجاع شود. 

پس از این بازدید محمود حجتی از وضعیت کشاورزی این منطقه و روند اجرایی طرح های کشاورزی و 550 هزار هکتاری مقام معظم رهبری در روستاهای شلحه حاج حسین، حیر، منیوحی و رمیله بازدید خواهد کرد. 

برچسب ها:

منطقه خوزستان