07:07 | يكشنبه 26 آبان 1398
Research Analysis Debriefing Day

برچسب:

آمریکا
تکلیف بازار نفت چه می‌شود؟
پایگاه خبری راد: این روزها و در آستانه اجلاس وزارتی اوپک، قیمت‌های نفت خام شاخص برنت در حال حاضر کمی بیش از ۶۰ دلار در هر بشکه است و اکثر کشورهای اوپک و غیراوپک مشارکت‌کننده در بیانیه همکاری، این قیمت‌ها را نشانه ثبات و توازن بازار نفت می‌دانند.
توسعه صنعت خودرو چین: عزم ملی با تکیه بر توان بخش خصوصی
پایگاه خبری راد: یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی با مروری بر آنچه که بر صنعت خودروسازی چین گذشت، وضعیت صنعت خودرو در ایران را به چالش کشید.
بورس های آمریکا و اروپا ریزش کردند
پایگاه خبری راد: نبود خبر جدیدی از پیشرفت در روند حصول توافق تجاری بین چین و آمریکا و وضعیت هنگ‌کنگ، بیشتر شاخص های بورسی را در مسیر نزولی قرار داد.
چین دل کاربران آمریکایی را برده!
پایگاه خبری راد: آمارهای منتشر شده حاکی‌است که علاقه و تمایل کاربران آمریکایی به استفاده از اپلیکیشن‌های چینی در طول یک سال گذشته ۶۵ درصد رشد و افزایش یافته است.
طلا به خریداران روی خوش نشان داد
پایگاه خبری راد: قیمت طلا که آخرین بار به پایین‌ترین حد در سه ماه اخیر سقوط کرده بود، در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر نگرانیها نسبت به ادامه جنگ تجاری آمریکا و چین، بالا رفت.
سه اقتصاد پر رقابت؛ سنگاپور پابه‌پای آمریکا و سوئیس
پایگاه خبری راد: سوئیس، سنگاپور و آمریکا رقابت‌پذیرترین اقتصادهای جهانی در طول ۱۰ سال اخیر بوده‌اند.
واکنش بازار نفت به اظهارات ترامپ
پایگاه خبری راد: قیمت نفت در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی در پی تجدید تردیدها نسبت به چشم انداز توافق تجاری میان آمریکا و چین و همچنین نگرانی‌ها نسبت به عرضه بیش از حد تقاضا، کاهش پیدا کرد.
قیمت سکه، طلا و ارز در روز 23 مهر ماه
پایگاه خبری راد: در حالی که بازار ارز امروز، سه‌شنبه، تغییر چندانی نکرد و قیمت‌ها ثابت ماند، قیمت انواع سکه با افزایش ۱۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته همراه بود.
سفیر سوییس زنگ آغاز معاملات بورس تهران را به صدا درآورد
پایگاه خبری راد: امروز سفیر سوییس در ایران به تالار حافظ رفت و به صورت نمادین زنگ آغاز معاملات بورس را به صدا درآورد؛ سفارت سوییس در ایران حافظ منافع آمریکا و عربستان است.
قیمت دلار و یورو در صرافی
پایگاه خبری راد: پس از کاهش اندک قیمت ارز در روز گذشته، بازار ارز امروز تغییر چندانی نکرد و قیمت‌ها ثابت ماند.
تحریم‌های آمریکا، بازار ارز ترکیه را به هم ریخت
پایگاه خبری راد: ارزش لیر به کمترین سطح خود از ماه می (خرداد) تاکنون رسید.
حقوق در ونزوئلا: ماهی ۱۵ دلار!
پایگاه خبری راد: حداقل سطح دستمزدها در ونزوئلا ۳.۵ برابر افزایش یافت.
کاهش قیمت نفت در واکنش به شایعات گمراه کننده
پایگاه خبری راد: قیمتهای نفت پس از این که روز گذشته تحت تاثیر نگرانیها نسبت به تحقق توافق تجاری آمریکا و چین به شدت ریزش کرد، روز سه شنبه درپی آمار اقتصادی ضعیف چین کاهش یافت.
طلا از صعود بازماند
پایگاه خبری راد: قیمت طلا در معاملات روز سه‌شنبه بازار جهانی تحت تاثیر خوش بینی پیرامون مذاکرات تجاری آمریکا و چین و انتظار سرمایه گذاران برای نتیجه مذاکرات درباره خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، از صعود بازماند.
می‌خواستند آب خزر را به دریاچه ارومیه منتقل کنند
پایگاه خبری راد: معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: در سال‌های ۹۰ و ۹۱ می‌خواستند که آب خزر را به دریاچه ارومیه منتقل کنند. همزمان نشست‌هایی با انجمن علوم آبیاری آمریکا برگزار شد که در این نشست‌ها گفتند که ۲۰ سال است متوجه شده‌ایم که انتقال آب بین حوزه‌ای بزرگترین اشتباه ما بود.
صفحه قبل | صفحه بعد