14:07 | پنجشنبه 21 آذر 1398
Research Analysis Debriefing Day

برچسب:

بازار ارز
تقویت دلار در بازارهای جهانی
پایگاه خبری راد: شاخص دلار در بازارهای جهانی ۰.۱۲ درصد افزایش یافت.
یکه تازی پوند
پایگاه خبری راد: ارزش پوند انگلیس در بازارهای جهانی به بالاترین سطح ۳۱ ماه اخیر رسید.
بازار متشکل ارزی منتظر فرمان سیاست‌گذاران
پایگاه خبری راد: با گذشت بیش از ۹ ماه از وعده راه‌اندازی بازار متشکل ارزی هنوز این بازار به صورت رسمی آغاز به کار نکرده است. البته به گفته مدیرعامل بازار متشکل ارزی، هشت بانک و ۱۲۳ صرافی به این بازار پیوسته‌اند و راه‌اندازی آن منتظر فرمان سیاست‌گذاران است.
قیمت سکه، طلا و ارز در روز 23 مهر ماه
پایگاه خبری راد: در حالی که بازار ارز امروز، سه‌شنبه، تغییر چندانی نکرد و قیمت‌ها ثابت ماند، قیمت انواع سکه با افزایش ۱۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته همراه بود.
قیمت دلار و یورو در صرافی
پایگاه خبری راد: پس از کاهش اندک قیمت ارز در روز گذشته، بازار ارز امروز تغییر چندانی نکرد و قیمت‌ها ثابت ماند.
تحریم‌های آمریکا، بازار ارز ترکیه را به هم ریخت
پایگاه خبری راد: ارزش لیر به کمترین سطح خود از ماه می (خرداد) تاکنون رسید.
انرژی در ایران تا چهار رقم قد می‌کشد
پایگاه خبری راد: ظرفیت نیروگاه‌های تجدیدپذیر با افزایش دو برابری نسبت به سال گذشته از مرز ۸۴۰ مگاوات گذشته است و بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، ظرفیت انرژی‌های پاک کشور تا پایان امسال به ۱۰۰۰ مگاوات و تا پایان دولت دوازدهم به ۴۰۰۰ مگاوات خواهد رسید.
قیمت دلار کاهش یافت
پایگاه خبری راد: قیمت ارز نسبت به روز گذشته با کاهش همراه بود و نرخ دلار در صرافی‌های مجاز بانک مرکزی با کاهش ۵۰ تومانی روبرو شد.
واردکنندگان بزرگ در مقابل کاهش قیمت‌ها مقاومت می‌کنند
پایگاه خبری راد: رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه، تلویزیون و دستگاه‌های صوتی و تصویری گفت: مقاومت برخی عرضه‌کنندگان اصلی و شرکت‌های واردکننده بزرگ در برابر کاهش قیمت محصولات، دلیل اصلی کاهش نیافتن قیمت‌ها متناسب با افت نرخ دلار بوده است.
قیمت ارز نزولی شد
پایگاه خبری راد: قیمت ارز در بانک‌ها و صرافی‌های مجاز بانک مرکزی نسبت به روز قبل با کاهش همراه بود.
برنامه تأمین ارز را بدون در نظر گرفتن پیشنهادهای اروپا تنظیم کرده‌ایم
پایگاه خبری راد: رئیس‌ کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه برنامه تأمین ارز خود را بدون در نظر گرفتن پیشنهادهای اروپا تنظیم کرده ‌ایم، گفت: با تمهیدات انجام‌ گرفته، روند تخصیص و تأمین ارز برای واردات کالاهای اساسی و سایر نیازهای ضروری کشور و نیز مدیریت بازار ارز را طبق برنامه، پیش می‌بریم.
تورم پایین به مشکل اروپا تبدیل شده است!
پایگاه خبری راد: در شکستی دیگر برای بانک مرکزی اروپا، متوسط نرخ تورم در کشورهای عضو منطقه یورو باز هم پایین باقی ماند.
پروژه پایدار کردن آب پایتخت به کجا رسید؟
پایگاه خبری راد: پایدار کردن کیفیت آب در همه استان تهران با اجرای پروژه‌ای به نام "قمر بنی‌هاشم" کلید خورد. پروژه‌ای که طبق آن سیستم آب و فاضلاب تهران که شامل هفت تصفیه‌خانه می‌شود، به صورت رینگ و مستقیما به یکدیگر متصل خواهد شد و بر اساس آخرین اخبار تقریبا ۵۴ درصد این پروژه اجرا شده است.
بازار به زمان بیشتری برای کاهش قیمت‌ها نیاز دارد
پایگاه خبری راد: یک فعال اقتصادی معتقد است اگر روندی که در هفته‌های گذشته آغاز شده و به کاهش و ثبات نرخ ارز انجامیده برای مدت سه ماه ادامه پیدا کند، قیمت‌ کالاها روند نزولی خواهد گرفت.
دومین گام برای ساماندهی بازار مسکن
پایگاه خبری راد: به دنبال تولید و عرضه ۴۰۰ هزار واحد مسکونی برای تعادل بخشی به بازار مسکن، تجهیز تمامی شاغلین دفاتر املاک به علم حقوق ملکی و حقوق ثبتی به عنوان دومین گام ساماندهی این بازار در دستور کار قرار گرفت.
صفحه قبل | صفحه بعد