14:46 | پنجشنبه 21 آذر 1398
Research Analysis Debriefing Day

برچسب:

طلا
مکث طلا در آستانه نشست بانک مرکزی آمریکا
پایگاه خبری راد: قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تغییر چندانی نداشت و فعالیت بازار در آستانه بیانیه سیاست اقتصادی بانک مرکزی آمریکا و نزدیک شدن مهلت اجرای دور جدید تعرفه‌ها روی کالاهای چینی تا حد زیادی تقلیل پیدا کرد.
دنده عقب بورس های جهانی
پایگاه خبری راد: کاهش امیدواری‌ها به حل و فصل مناقشات تجاری باعث تداوم روند نزولی شاخص‌های بورسی جهان شد.
نفت در بازار جهانی ارزان‌تر شد
پایگاه خبری راد: قیمت نفت در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی پس از آماری که رشد غیرمنتظره ذخایر نفت آمریکا را نشان داد و در آستانه اجرای دور جدید تعرفه‌های آمریکا روی واردات چین، کاهش پیدا کرد.
اعلام ۳۰ نماد متوقف بورسی
پایگاه خبری راد: آخرین آمار ارائه شده حاکی از آن است که از ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ تا ۱۸ آذر امسال ۳۰ نماد معاملاتی در بورس اوراق بهادار تهران متوقف شده که از این میان چهار نماد به حالت تعلیق درآمده‌اند.
جزییاتی باورنکردنی از لوکس‌ترین خانه‌های اجاره‌ای در تهران
پایگاه خبری راد: همزمان با رشد نسبی خرید و فروش مسکن در شهر تهران شاهد خانه‌های اجاره‌ای هستیم که نرخشان هوش از سر یک اجاره‌نشین خواهد پراند.
چرا جلسه کمیته دستمزد کارگران تشکیل نمی‌شود؟
پایگاه خبری راد: یک مقام مسئول کارگری بر ضرورت کاهش هزینه‌های سبد معیشت کارگران تاکید کرد و توزیع ماهانه اقلام مصرفی و ضروری خانوارهای کارگری را خواستار شد.
روش‌های افزایش امنیت کارت‌های بانکی
پایگاه خبری راد: با افزایش میزان سوءاستفاده‌ از کارت‌های بانکی، مشتریان می‌توانند با اقدامات امنیتی، از احتمال قربانی‌ شدن در این حملات بکاهند.
هواوی محصولات بیشتری را با سیستم‌عامل اختصاصی عرضه می‌کند
پایگاه خبری راد: هواوی به تازگی اعلام کرده است که محصولات بیشتری را با سیستم عامل اختصاصی خود روانه بازارهای جهانی خواهد کرد.
نوسان قیمت طلای جهانی محدود شد
پایگاه خبری راد: قیمت طلا در معاملات روز سه‌شنبه بازار جهانی که سرمایه‌گذاران منتظر روشن شدن وضعیت تعرفه‌های آمریکا روی واردات کالاهای چینی و نشست سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا بودند، تغییر چندانی نداشت و در محدوده اخیرش معامله شد.
ریزش سنگین بورس‌های جهانی
پایگاه خبری راد: کاهش امیدواری‌ها به حل و فصل مناقشات تجاری بین آمریکا و چین باعث ریزش سنگین شاخص‌های بورسی جهان به ویژه در اروپا شد.
شاتل موبایل راهکارهای سازمانی مبتنی بر شبکه تلفن همراه ارائه می‌دهد
پایگاه خبری راد: مدیرعامل شاتل موبایل از ارائه مجموعه متنوعی از راهکارهای سازمانی مبتنی بر شبکه تلفن همراه و سیم کارت به اصناف، شرکت‌ها، سازمان‌ها و نهادها خبر داد.
رفع فیلتر تلگرام تکذیب شد
پایگاه خبری راد: مرکز ملی فضای مجازی رفع فیلتر تلگرام را تکذیب کرد.
تصویب‌نامه اصلاح آیین‌نامه تشکیلات مرکز اطلاعات مالی ابلاغ شد
پایگاه خبری راد: هیئت وزیران در جلسه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ برای تامین نظر هیئت تطبیق، آیین‌نامه تشکیلات مرکز اطلاعات مالی را اصلاح کرد.
بودجه وزارت ارتباطات ۱۲ درصد رشد کرد
پایگاه خبری راد: بودجه تخصیص‌یافته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سال ۱۳۹۹، حدود ۴۰۸۶ میلیارد تومان در نظر گرفته شده که در مقایسه با ۳۶۳۷ میلیارد تومان بودجه مصوب سال گذشته، ۱۲ درصد رشد داشته است.
بازار متشکل ارزی منتظر فرمان سیاست‌گذاران
پایگاه خبری راد: با گذشت بیش از ۹ ماه از وعده راه‌اندازی بازار متشکل ارزی هنوز این بازار به صورت رسمی آغاز به کار نکرده است. البته به گفته مدیرعامل بازار متشکل ارزی، هشت بانک و ۱۲۳ صرافی به این بازار پیوسته‌اند و راه‌اندازی آن منتظر فرمان سیاست‌گذاران است.
صفحه قبل | صفحه بعد